AKNAS TĪRĪŠANA

*Pieredze rāda, ka aknas visefektīvāk var attīrīt pavasaros. Šis ir vienkāršs, bet labs līdzeklis, kuru var lietot praktiski katrs cilvēks – arī profilaktiski. Pa 1 siltā tējā vai ūdenī atšķaida ābolu etiķi – 5 % – un medu, izdzer vakarā 20 minūtes pirms gulētiešanas. Dziednieciskais kurss – 21 diena.

*Tibetas medicīnas līdzeklis – pieneņu saknes. Izrok pieneņu saknes ( pirms ziedēšanas), žāvē ēnā. Gatavo šķīdumu: 1ēdamkaroti sausu sakņu aplej ar 1 glāzi ūdens, uzvāra, ļauj atdzist, lai ievelkas. Šādu novārījumu var dzert arī tie, kuriem ir paaugstināts asinsspiediens vai kuri mokās ar bezmiegu. Ar pieneņu sulu var nodzīt kārpas.

*Aknu funkcijas uzlabošanai rekomendē vingrinājumus ar rādāmo pirkstu. Vispirms savelciet visus rokas pirkstus un uz brīdi sasprindziniet tos. Pēc tam savelciet tikai rādāmo pirkstu aplītī. Normālas aknu funkcionēšanas gadījumā tas izdodas viegli un brīvi. Ja rādāmo pirkstu nevar sasprindzināt – tas liecina par to, ka aknas darbība ir traucēta. Tālāk – saāķējiet rādāmos pirkstus pret krūtīm un vairākas reizes pastiepiet tos katru uz savu pusi.

*Dzer kukurūzas  „ matiņu” un šķiedras tēju. Zem lapām, kas aptver kukurūzas vālīti, ir daudz spurgaliņu un atklātas šķiedras. Lūk, no tām jāizvāra tēja. Tiesa, jāapbruņojas ar pacietību, jo ārstēšanās var ieilgt pusgada garumā. Tikai – kukurūzai jābūt pilnbriedā, citādi dotajai metodei nav dziednieciska efekta.

*Pie aknu cirozes dzer siltu govs pienu, kurā iejaukti baltie kviešu milti.

*Pie aknu cirozes sasmalcina 1-2 mārrutku saknes un 5-6 lapas, aplej ar puslitru degvīna. Istabas temperatūrā ļauj ievilkties 7 dienas. Izkāš, lieto pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā.

*Trīs reizes dienā pēc ēšanas izdzert vienādās daļās sajauktu svaigu kāpostu un tomātu sulu.

*Vienu kg medus sajaukt ar vienu kg upeņu. Lietot pa tējkarotei pirms ēšanas.

*Ņem pa 100 g kumelītes, asinszāli, salmenes, bērza pumpurus, meža zemeņu lapas. 2 ēdamkarotes šī tēju maisījuma vakarā aplej ar 400 ml verdoša ūdens, ielej termosā vai arī citā slēgtā traukā. No rīta tēju izkāš un dzer brokastu vietā pa 200 ml. Ja slikta atmiņa, tējai pievieno 1 tējkaroti medus. Slimojot ar sirds un asinsvadu slimībām, hipertoniju, nefrītu un citām hroniskām kaitēm, tēju dzer 2 reizes dienā pa 100 ml 20 minūtes pirms ēšanas.

PSIHOENERĢĒTISKĀ  ELPOŠANA

Šī elpošanas tehnika balstās uz Visuma enerģijas izmantošanu ar apziņas palīdzību. Sākt vajag ar meditatīvas miera sajūtas izsaukšanas sevī. Vienatnē, pilnīgā mierā atgulties, sākt ritmiski elpot, aizdzenot visas domas un apturot iekšējo dialogu. Var iedegt sveci, ieslēgt klusu mierīgu mūziku. Kad prāts mierīgs, atbrīvot ķermeni, visu muskulatūru. Tāds stāvoklis jāsaglabā visu seansa laiku. Kad nekas vairāk netraucē, virziet uzmanību uz aknu un ieklausieties savās sajūtās šajā vietā. Kas tur notiek? Tur ir gaiši, tumši, vēsi, silti? Sākam ar ieelpu uzņemt gaismu un novirzīt to uz aknu. Iedomājieties, ka ar ieelpu kopā ar gaisu ieplūst balta, mirdzoša gaisma, kuru apzināti novadiet uz ķermeņa lejasdaļu. Izelpojiet caur muti ar tievu gaisa strūkliņu, atstājot mirdzošo enerģiju aknas rajonā. Tātad tehnika tāda: ar ieelpu uzņemam no Visuma enerģiju gaismas veidā, novadam to līdz aknai, bet izelpojot aktivizējam to, izgaismojot aknu. Pavērojiet šo procesu neilgu laiku – dažas minūtes, līdz parādās jebkādas sajūtas. Tas nozīmē, ka orgāns sācis aktivizēties un negatīvā enerģija (slimība) tiek izdedzināta. Izmantojiet savu iztēli, izsauciet sevī tās sajūtas, kas vajadzīgas jums, un slimība atkāpsies. Ja efekts ir maz sajūtams, tas nozīmē, ka orgāna enerģētiskais stāvoklis ir problemātisks un tā dziedināšanai vajadzēs vairāk laika. Ja seansa laikā rodas nepatīkamas sajūtas, sāpes, atlieciet to uz citu laiku. Tehnika ir efektīva, ja to izpilda regulāri, ne tikai tad, kad sāp. Ticiet sev un savām spējām un būsiet veseli!

AROMATERAPIJA

Pret aknas kaitēm aromaterapeiti iesaka dažādas interesantas un noderīgas procedūras.

1.Lietot iekšēji.

Stimulējošu iedarbību uz aknas darbību atstāj anīsa ēteriskā eļļa: 1 pil.eļļas izšķīdināt 1 ēdamkarotē silta piena, šķīdumu  ieliet pusglāzē silta ūdens, lietot 2 reizes dienā pēc ēšanas.

Tāpat aknas darbību stimulē rozmarīna eļļa: 2 pil.rozmarīna eļļas sajauc ar 1tējkaroti augu eļļas (vēlams saulespuķu), lieto 3 reizes dienā.

Aknu slimību ārstēšanā vienmēr tikusi izmantota fenheļa ēteriskā eļļa: 2 pil.eļļas izšķīdina ūdens glāzē, lieto 4 reizes dienā.

Izmanto dižegles ēterisko eļļu: 2-3 pil.eļļas uz vienu tējkaroti medus, lieto 2 reizes dienā.

Aknas attīrīšanos veicina rožu eļļa: 1 pil.eļļas uz vienu tējkaroti medus, lieto 4 reizes dienā.

2.Aromalampa.

Attīrīt aknu iespējams ieelpojot šādu eļļu aromātus: piparmētras, rozmarīna, apelsīna, kaķpēdiņu. Tās var izmantot gan tīrā veidā, gan arī maisījumos: * 2 pil.piparmētras + 2 pil.kaķpēdiņu eļļas  * 3 pil.piparmētru + 2 pil.apelsīna eļļas. * 1 pil.apelsīna + 1 pil.kaķpēdiņu + 1 pil.rožu + 2 pil.piparmētru. * 1 pil. kaķpēdiņu + 1 pil.piparmētru + 2 pil.fenheļa eļļas.

3. Aromamedaljons.

Aromamedaljonam izvēlieties apelsīna un piparmētru aromaeļļu: * 3 pil.apelsīna vai 3 pil.piparmētru vai 2 pil.apelsīna + 1 pil.piparmētru eļļas.

4. Pirts.

Pirts procedūrās ieteicams izmantot cipreses, eikalipta, diļļu, greipfrūta, kadiķa, citrona un rožu eļļas. Vispirms tās izšķīdina siltā ūdenī – 8-10 pil.uz vienu litru ūdens – tad nes pirtī, lai iztvaiko.

LITOTERAPIJA

Pie visām aknu kaitēm ieteicams nēsāt vai turēt pie sevis šādus kristālus un dārgakmeņus: serdoliku, hiacintu, topāzu, zeltīto berilu, malahītu, rodohrozītu, smaragdu, akvamarīnu.

Kā nēsāt, attīrīt un glabāt kristālus, skat. žurnāla 2012. gada janvāra nr.

BURAMVĀRDI

ALKOHOLISMS

„ Dieva Tēva, Dēla, Svētā Gara vārdā.  Amen. Reibums un alkohols, atkāpies no Dieva kalpa (vārds) tumšā mežā, kur ļaudis nestaigā un zirgi nebradā, un putni nelido. Reibums un alkohols, dodieties prom uz straujo upi, pār kuru ļaudis nebrauc, prom no Dieva kalpa (vārds). Reibums un alkohols, ejiet pie trakojošas vētras, kur vēji pa tālumiem skraida. Reibums un alkohols, no Dieva kalpa (vārds) atraisieties uz visiem laikiem, atkāpieties un atpakaļ vairs neatgriezieties. Dieva tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Amen.(3 reizes)”.  –  (Lai dzērājs no žūpošanas atbrīvotos uz visiem laikiem, vajag paņemt no viņa matu šķipsniņu, kuru apvārdo ar šiem vārdiem.)

***

Esot jāņem jauna atslēga un, kad dzērājs esot izdzēris kādas glāzes, tad glāzē vēl palikušās lāses jāietecinot atslēgas spaliņā. Tad atslēga jāaizslēdz un jāskaita sekojoši vārdi: „Lai priekš tevis reibinoši dzērieni ir aizslēgti uz visiem laikiem!” Bet atslēgas spaliņa jānoglabā un pati atslēga jāiesviež tādā vietā, kur to nevar atrast. Pie šāda izdarījuma dzērājs pamazām sākot atmest dzeršanu un pēdīgi pavisam nedzerot.

PRET  SLIMĪBU

„Dieva Tēva vārdā – ar šiem vārdiem var apturēt visas sāpes, apgrūtinātie rod atvieglojumu, un nāvīgie rīki top nekaitīgi. Caur mūsu Kungu Jēzu Kristu, kas mani un tevi ir radījis, paliek mierā visas redzamas un neredzamas lietas. Caur svēto Kristu, kas pār mums ir cietis un miris. Dievs lai ir žēlīgs, lai novērš visu ļauno. Lai nāvīgie ieroči uz mums vaļā nenāk. Caur to apstiprināšu iekš tā Svētā Gara, iekš tā vārda Dieva tā Tēva + tā Dēla + tā Svētā Gara + Amen.”

Atcerieties! Vietās, kur ielikts krustiņš, tas arī jāmet – kaut vai domās. Mēģiniet!

KONCENTRĀCIJA  UZ  SKAITĻU  RINDĀM

Kopīgā skaitļu rinda visām aknas slimībām – 5321482
ALKOHOLISMS – 148543292
HEPATĪTS – 5814243
HEPATOZES – 9876512
AKŪTS HEPATĪTS – 58432141
HRONISKS HEPATĪTS – 5123891
CIROZE – 4812345
AKNAS NEPIETIEKAMĪBAS SINDROMS – 8143214
DZELTENĀ KAITE – 5432148
AKNAS VĒZIS – 5891248
TOKSISKĀ HEPATOPĀTIJA – 48145428

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Aknas ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s