NIERU UN URĪNCEĻU ATTĪRĪŠANA

FITOTERAPIJA

Nieres pēc savas izturības varētu mums kalpot vismaz 800 gadus, bet sabrūk jau pēc 50.Piemēram, aspirīns un citramons, kā arī sintētiskie medikamenti, kuri veic „brīnumus ārstēšanā”, izved nieres no ierindas īsā laikā. Nieru piesārņošanu veicina modificētie pārtikas produkti un dzērieni, ēšana pirms gulētiešanas, apsaldēšanās, negatīvas emocijas un bailes. Tādēļ – nierēm nepieciešamas attīrīšanas procedūras.

NIERU  ATTĪRĪŠANA.  Visefektīvāko attīrīšanu sezonas laikā veic arbūzi, arī rupjmaize. Dienas garumā arbūzus ar maizi jāapēd, cik daudz var, lai nerodas vemšanas sajūta. Nedēļas beigās naktī jāiet siltā vannā, kurā jāēd arbūzs. Pēc bioritmu kalendāra vislabākais laiks nieru attīrīšanai ir no plkst. 17.00 – 21.00. Šajā laikā, kādu laiciņu katru stundu jāsēž siltā vannā un jāēd arbūzu ar maizi. Šādu attīrīšanu veic atkārtoti pēc 2-3 nedēļām, jo pēc pirmās reizes izskalojas tikai smiltis. Procedūras laikā blakus jābūt validolam, ožamajam spirtam – ja ir problēmas ar sirdsdarbību. Vēlams mājās nebūt vienatnē.

Vēl viena recepte: sagatavo maisījumu no medus, rutku sulas, biešu sulas un degvīna vienādās daļās. Saskalo un uz 4-5 dienām noliek tumšā vietā, bieži saskalojot. Lieto pa1 ēdamkarotei uz glāzi vārīta ūdens. Vienai tūrei nepieciešams 1l maisījuma. Vajadzības gadījumā atkārto pēc 2-3 nedēļām.  Nieres un urīnceļus var attīrīt ar augu novārījumiem. Lieto: brūklenes, asinszāli, gaiļbiksītes, lauku kosas, kukurūzas drīksnas, pelašķus, bērzus, viršus u.c.

NIERAKMEŅU  ŠĶĪDINĀŠANAI. Notīrītas bietes vārīt tik ilgi, kamēr izveidojas sīrups. Izkāst, lietot pa 2-3 glāzēm 3 reizes dienā, papildinot ar svaigu biešu sulu. Akmeņi drīz izšķīst un tiek izvadīti ar urīnu.

*Mežrožu sakņu novārījums pārvērš smiltīs jebkurus akmeņus. Ņem 2 ēdamkarotes sasmalcinātu sakņu un aplej ar 1 glāzi ūdens, vāra 15 minūtes, ļauj atdzist, izkāš. Dzer pa 1/3 glāzes 3 reizes dienā 1-2 nedēļas. Papildus var dzert mežrozīšu augļu novārījumu.

*Viena vidēji liela citrona sulu sajauc ar olas baltumu un izdzer no rīta tukšā dūšā – tā dara katru rītu 2 nedēļas. Akmeņi pārvēršas smiltīs un kopā ar urīnu tiek izvadīti no organisma.

*Samaļ pulverī burkānu sēklas, lieto pa 1g 3 reizes dienā 30 min.pirms ēšanas.

*Pavasaros tukšā dūšā dzer bērzu sulu 3 reizes dienā pa 1 glāzei.

*Vienu ēdamkaroti lauku kosas drogas aplej ar 1 glāzi verdoša ūdens, ļauj ievilkties, nokāš. Dzer pa 1 glāzei 3 reizes dienā ēdienu starplaikos.

*Sagatavo maisījumu: 30g lauku kosas, 30g diļļu pulvera, 20g kumelīšu ziedu, 30g pētersīļu sēklu pulvera, 50g balto akācijas ziedu. 1 ēdamkaroti drogas aplej ar 1 glāzi verdoša ūdens, ļauj 1 stundu ievilkties – var termosā. Dzer  siltu pa 1 glāzei dienā, arī pie urīnpūšļa akmeņiem.

*Vienu glāzi kaņepju sēklu samaļ gaļas mašīnā, tad sajauc ar 3 glāzēm nepasterizēta piena, vāra uz lēnas uguns, kamēr paliek 1 glāze maisījuma. Karstu izkāš un visu glāzi uzreiz izdzer no rīta tukšā dūšā. Tā dzer 5 dienas. Pēc 10 dienām atkārto. Nedrīkst lietot asus ēdienus. Iespējamas sāpju lēkmes – jāpacieš.

*Rudenī savāc 20 kg saulespuķu saknes. Vienu sakni – apm.50g – vāra 2-5 minūtes 3 litros ūdens. Lieto 2-3 nedēļas, dienā izdzerot 1,5l novārījuma. Aizliegts lietot skābus vai sāļus ēdienus un dzērienus.

AROMATERAPIJA

GLOMERULONEFRĪTS. Slimības ārstēšanā lieto dažādas ēteriskās eļļas, kurām piemīt antiseptiskas un urīndzenošas īpašības. Parasti tās izmanto maisījumos vannām un masāžām. Maisījumi vannai:

 * 5 pil.mandarīna eļļas + 5 pil.valriekstu eļļas + 3 neroli eļļas + 6 pil.ģerānijas eļļas uz 50 ml mežrozīšu eļļas.

* 5 pil.muskatsalvijas + 3pil.greipfrūta + 3 pil.ģerānijas eļļu sajaukt ar bāzes eļļu – 1 ēdamkaroti kaņepju eļļas.

Šis maisījums masāžai palīdz noņemt sāpes: * 2 pil.rozes + 2pil.piparmētras + 2 pil.cipreses + 4 pil.majorāna eļļas sajaukt ar 30 ml makadami riekstu eļļu.  Masēt jostas vietu katru vakaru.

Sāpes noņem šāds maisījums vannai: * 5 pil.muskatsalvijas + 2 pil.melisas eļļas sajauc ar 2 ēsamkarotēm asinszāles eļļas. Ja sāpes ir asas, palīdzēs šāds ēterisko eļļu maisījums:

*4 pil.muskatsalvijas + 2 pil.majorāna + 3 pil.piparmētras eļļas uz katru vannas ūdens litru.

CISTĪTS. Saslimšanas gadījumā lietot ēteriskās eļļas jāsāk pēc iespējas ātrāk. Ļoti lietderīgi tās pievienot vannas ūdenim tieši pirms kāpšanas vannā. Vislabāk izmantot bergamota, kumelītes, citrona un sandalkoka ēteriskās eļļas. Ja ir stipras sāpes, var likt siltu kompresi uz vēdera apakšdaļas, pievienojot ūdenim vai augu novārījumam 3-5 pilienus kumelītes vai lavandas ēterisko eļļu.

LITOTERAPIJA

Izvadsistēmas dziedināšanas laikā ieteicams nesāt šādus dārgakmeņus un kristālus: hematītu, rubīnu, topāzu, sarkano jašmu, oranžo vai sarkano koralli, dzintaru, citrīnu, rozā kvarcu, nefrītu, ametistu.

Viena no emocijām, kas izsauc izvadsistēmas slimības ir bailes. Pret bailēm ir jānēsā: dūmakainais kvarcs, melnais turmalīns, sarkanais vai brūnais ahāts, topāzs, rozā vai zaļais turmalīns, akvamarīns, silīcija malahīts, sodalīts, safīrs, ahāts, ametists, selenīts, dimants, kalnu kristāls, oranžais vai sarkanais korallis.

KONCENTRĀCIJA  UZ  SKAITĻU  RINDĀM

Kopīgā skaitļu rinda visām izvadsistēmas slimībām – 8941254
Cistīts – 48543211
Pielīts – 5432110
Urīnizvadīšanas sistēmas anomālijas – 1234571
Amiloidoze – 4512345
Glomerulonefrīts – 4812351
Hidronefroze – 5432154
Pielonefrīts – 58143213
Nieru policistoze – 5421451
Nieru kolika – 4321054
Nierakmeņu slimība – 5432143
Nieru mazspēja – 4321843
Akūta nieru mazspēja – 8218882
Nieru tuberkuloze – 5814543
Hroniska nieru mazspēja – 5488821

BURAMVĀRDI

                  PRET  GULTĀ  SLAPINĀŠANU

„Bērzam sulas tek pavasarī, pēc tam apstājas – lai tev aizmigušam netek.” –  Tad no ūdens spaiņa jānoņem saišķis un slimniekam pa muguru 3 reizes jāsit un jāteic: „ Kauns, kauns gultā slapināt, pagaidi, ko es tev parādīšu!”  – Tā jāturpina 9 naktis.

                  PRET  TŪSKU

„ Enoks un Pūķis gāja pār jūru. Enoks lej, Pūķis dzer. Iekš tā vārda Dieva tā Tēva, Dieva Dēla, Svētā Gara vārdā.”

                   PRET  IZBAILĒM

Kad cilvēks no miega uztrūkstas, tad vajag uz viņu runāt viņa gultas galvas galā: „ Jūs, elles gari, atstājaties nost, jums nekāda daļa. Šeitan stāvēt būs tik Svētam Garam Jēzum un Viņa eņģelim. Gars lai tiem ir vaļas iekš tā Vārda Dieva tā Dēla, tā Svētā Gara. Āmen.”

                                                                        ***

„ Iekš tā visu varenā, spēcīgā, cienīgā, augsti godājamā, svētā – trīsvienīgais dzīvais Dievs Jēzus Kristus, Svētais, dzīvais vārda spēks.” – Saka uz savu guļamistabu, uz savu gultas vietu un runā šos svētos dzīvos vārdus tieši virsū.

                                                                        ***

„ Bēgat jūs, baigie gari, ja vadonis Jēzus nāk pie manis iekš tā visu spēcīgā vārda Dieva Tēva, Dieva Dēla, Dieva tā Svētā Gara vārdā. Āmen.

SĀPJU  VĀRDI

Dažādu sāpju gadījumos nolasiet šos vārdus 3 reizes pēc kārtas: „ Mūsu mīļais Pestītājs bija ievainots līdz nāvei. Viņam nesāpēja, viņam netūka, viņš arī nejuta nekādus grūtumus. Iekš tā vārda Dievs tas Tēvs + , Dievs tas Dēls + , Dievs tas Svētais Gars + . Āmen.”

                                                                        ***

„Paņēmu skalu – nobūru melnu, atskrēja melns suns – nokoda sāpes, atskrēja melns kaķis – pārkoda sāpes, atskrēja zaķis – pārkoda sāpes.”

                                                                        ***

„Es gribu Tev Tavas sāpes atņemt Apakš saules, apakš mēness, Apakš tām debesu zvaigznēm Un apakš Mozus baznīcas. Iekš tā vārda Dieva tā Tēva, Dieva tā Dēla, Dieva tā Svētā Gara. Amen. Amen. Amen. + + +” .

Buramvārdi jeb vārdojumi palīdz visām kaitēm, sāpēm un vainām. Tie jāskaita ļoti precīzi, nedrīkst ne izlaist, ne sagrozīt vārdu vai zilbju secību! Tikai tādā veidā skaitīti, tie arī patiešām iedarbojas. Un vēl – tur, kur tekstā krustiņš – tas arī jāmet, kaut vai tikai domās. Lai jums palīdz!

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Nieres ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s