ŪDENSČŪSKAS GADS

Tas  sākas 2013. Gada 10. Februārī un sagaidīt to vajag pareizās un harmoniskās Melnās Čūskas vibrācijās. Nepieciešams atteikties no stipriem alkoholiskiem un gāzētiem dzērieniem un produktiem, kuri atvēsina organismu un veicina liekās Ūdens stihijas enerģijas uzkrāšanos organismā. Tāpat arī visā nākamajā gadā vajag samazināt atvēsinošu produktu un dzērienu lietošanu, kuri nomāc vielu maiņas procesus organismā, kas noved pie hronisku saslimšanu parādīšanās vai saasināšanās.

Čūskas gadā atmostas apslēptā enerģija un radošais potenciāls, kas snauž citos gados, tāpēc cilvēki var  atklāties no neierastās puses, nomainīt profesiju vai pamēģināt savas spējas  citā kvalitātē. Induisma filozofijā čūska simbolizē Kundalini enerģiju, kuru attēlo, kā  saritinājušos un aizmigušu mugurkaula pamatnē, un, kad tā mostas un paceļas uz arvien augstākiem  enerģētiskajiem centriem, cilvēkam mainās apziņas līmenis, saasinās intuīcija, parādās brīnumainas spējas un viņš saņem iespēju pāriet uz augstāku garīgo izplatījumu jeb dimensiju. Šajā gadā īpaši jūtīgi cilvēki, kuri nodarbojas ar jaunradi, garīgajām tehnikām,  ekstrasensi , dziednieki sajutīs kosmisko enerģiju, kas cirkulē kā ķermenī, tā arī apkārtējā vidē,  strādās ar to, kas sekmēs šīs enerģijas harmonisku transformāciju. Bet, maģisko spēju izmantošana savtīgos nolūkos var novest cilvēku uz zemāku, strikti materiālu un negatīvu stāvokļu, līmeni , un, tādējādi, iespaidot tā tālāko likteni. Čūska, tāpat, simbolizē evolūcijas principus, kuri palīdz cilvēkam attīrīt savu garīgo pasauli un pacelties savā attīstībā uz  augstākiem plāniem pa evolūcijas „čūskas” spirālēm.  Tajā pat laikā garīgi nenobriedis cilvēks, ejot pēc šiem likumiem, var nonākt zemapziņas dzīļu tumsībā uz involūcijas ceļa, klausot dzīvnieciskiem instinktiem un tumšo spēku ietekmē.  Tādā veidā, Čūskas gadā notiks labā un ļaunā spēku sadalīšanās, un uz kosmiskiem svariem tiks likti un vērtēti cilvēku nodomi, vēlmes un rīcība.  Atbilstoši tam nākamajos gadu ciklos cilvēki vai nu celsies jaunos radošos augstumos, vai nu stāvēs uz vietas vai iegrims vēl zemākās vibrācijās.

Šī gada vibrācijas palīdzēs nostiprināt enerģētisko potenciālu, attīrīt zemapziņu un attīstīt maģiskās spējas, īpaši tiem, kuri dzimuši Čūskas gadā. Šie cilvēki var atklāt sevī hipnozes un telepātijas spējas, spēs diktēt savas vēlmes apkārtējiem, lai gūtu panākumus sev. Pastāv uzskats, ka Čūskas maģiskajām spējām, ir grūti pretoties, tomēr Tīģeris, Pērtiķis un Cūka spēj neļauties tās burvestībām. Pūķis, tāpat kā Čūska, spēj ievilināt savu interešu sfērā pat visnopietnākos skeptiķus un mizantropus, savu mērķu sasniegšanai, izmantojot savus burvestību paņēmienus.  Bez tam – Čūskai piemīt īpatnība nomest veco ādu, kas norāda uz tās pārdzimšanas spējām, iziet no visām dzīves situācijām skaistai un atjaunotai. Austrumos saka, ka „ zināt čūskas raksturu – tas nozīmē zināt pasauli un tās radīšanas principus”.  Čūskas gadā noritēs pārmaiņas cilvēku raksturos, daudzi no tiem filozofiski skatīsies uz dzīvi, izrādīs reliģiozas jūtas un parapsiholoģiskas spējas. Dzīves ritms Čūskas gadā bieži mainīsies un, it kā aktīvi un radoši cilvēki, var pēkšņi iekrist depresijā. Tāpēc  pastiprinātu interesi iegūs  tējas ceremonijas, joga, dažādu valstu un tautu metafizika, kā arī dažādu valstu antropoloģisku un kultūras īpatnību izpēte. Daudziem būs tieksme tērēt naudu ceļojumiem, lai gūtu jaunus iespaidus un patīkami pavadītu laiku. Bet kāds cits dos priekšroku vairāk atrasties mājās, cenšoties radīt ērtus un stabilus dzīves apstākļus. Tomēr – bīstieties uzkāpt čūskai uz astes, citādi  varat sastapties ar viņas diezgan asu un ātru reakciju uz jebkādām nevēlamām tai darbībām. Tieši tādēļ šajā gadā pārsvarā būs individuālā darbība un tieksme atrasties savā iekšējā pasaulē, nekā tērēt enerģiju attiecībām vai pārveidot un glābt visu pasauli.

Čūskas gadā bieži grūti ir sasniegt kompromisu, par cik, ja lēmums jau pieņemts, viss ir aprēķināts un aprunāts, tad tā slēptā enerģija mudinās cilvēkus aktīvām darbībām un uz tieksmi sasniegt rezultātu, lai tur vai kas. Pie tam pieaug negatīva reakcija pret krāpšanos, intrigām un tieksmi apmuļķot. Austrumos valda uzskats, ka ļoti grūti paredzēt darbības, kuras cilvēki izvēlas Čūskas gadā savu plānu īstenošanai, par cik daudzi turēsies pie principa „ mērķa sasniegšanai visi līdzekļi labi”.

Valda uzskats, ka Čūskas gadā krasi pieaug seksuālais potenciāls, tieksme uz baudām un izklaidēm, kuras būs grūti atpazīt, par cik čūskas ļoti labi prot maskēties un izmantot seksuālo pievilcību panākumu sasniegšanai, karjerai un savu mērķu realizācijai. Šajā gadā cilvēki spēj iesāktās lietas novest līdz galam un sastādīt stratēģiskus plānus pēc agrāk izstrādātas metodes. Šīs īpašības vibrācijas visaktīvāk izpaudīsies pirmajā pusgadā, īpaši februārī, aprīlī un maijā, kad var notikt pārmaiņas politikā, sociālās pārmaiņas, kā arī finanšu – ekonomiskās krīzes un reformas. Gada otrā puse būs mierīgāka, izņemot augustu un septembri, kad negatīvās Čūskas gada tendences var izpausties pilnā mērā, bet sākot no jūnija mēneša, liela daļa cilvēku pakļausies daudz pozitīvākām vibrācijām. Kas attiecas uz veselību, tad daudzu cilvēku organisms šajā periodā var tikt piesārņots ar stagnātisku enerģiju, parādīsies tieksme uz tūsku, tāpēc nepieciešams būt vairāk izvēlīgiem ēšanā un, vispirms, nepārslogot savu organismu ar olbaltumvielu produktiem, kuriem piemīt īpašība aizturēt organismā mitrumu. Bez tam, jebkuri rūgšanas produkti (alus, maizes izstrādājumi), kā arī salīta, kūpināta zivs un cepta gaļa slikti ietekmē organisma izvadsistēmas darbību, tai skaitā arī nieru darbību, kas var novest pie organisma intoksikācijas. Visu nākamo gadu jābūt īpaši piesardzīgiem, lai izvairītos no jebkādām biopatalogēnām infekcijām. Daudzi cilvēki Ūdens Čūskas gadā var pārvērsties enerģētiskajos vampīros un meklēt donorus, kuri  varētu palīdzēt nodrošināt   tiem,  vismaz, kaut kādu eksistenci. Ūdens stihijas negatīvās vibrācijas, īpaši zodiakālo zīmju Zivs, Vēža un Skorpiona  ietekmes periodos, var atstāt negatīvu ietekmi uz visu cilvēka enerģētisko sistēmu, tāpēc šajā laikā nepieciešams uzturēt enerģijas līdzsvaru maksimāli augstā līmenī.

Čūska pēc dabas ir uzmanīga un noslēgta, tāpēc iespējams prognozēt, ka turpmākās pārmaiņas nebūs ātras un tieši izteiktas, kas ir labvēlīgi adaptācijai ar Kosmosa jauno enerģētiku un ritmiem, tāpēc Čūskas gadā notiek tikai gatavošanās tām pārmaiņām, kuras sāksies vēlāk. Un vēl – par cik šajā gadā beidzas Urāna un Saturna opozīcija, nekādas lielas pretrunas un opozīcijas nav gaidāmas un Saules sistēmas kopējais enerģijas fons būs diezgan stabils.

LAIMĪGU  MELNĀS  ČŪSKAS  GADU!

Advertisements

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Jaunais Gads ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s