ASINS PĀRVĒRTĪBAS

Visos laikos cilvēkus interesējis ir asins noslēpums. Kas tā par substanci, bez kuras nav iedomājama pati dzīve. Bet, kas tad  īsti ir Dzīve? Kāda dzīve ir iespējama bez asins?

Cilvēku attieksme pret asini vienmēr bijusi dažāda: kurš baidās, kurš priecājās, kurš izmanto, kurš tērē, kurš nolād un kurš dievina…

Medicīnas nozare hemotomija (zinātne par asinīm) pēta un klasificē tās pēc dažādiem faktoriem: veidiem, grupām, slimībām, ārstēšanas metodēm, kas palīdz glābt cilvēka dzīvību kritiskās situācijās. Visi šie dati un parametri apraksta asins fizisko stāvokli. Bet, pilnīgi noteikti, pastāv vēl cita zinību sfēra, saistīta ar asinīm – asins energo – informatīvā būtība  no ezotērikas viedokļa. („Ezo” – iekšējs, noslēpumains, mistisks. Ezotērikas zinātne – tā ir mācība par sakrālām, apslēptām zinībām par Kosmosu, Cilvēku, Pasauli kopumā. Šajā zinātnē par pamatu tiek ņemti likumi par Dzīves nedalāmību, kura piemīt visam tam, ko var saukt par Dzīvi, Kosmosā, kā arī uz Zemes). No kopīgā skatu punkta var secināt, ka asins ir ne tikai galvenais biofiziskais trakts organismā, bet arī energo – informatīva sistēma, kuras darbība ir ļoti atkarīga no pārējām organisma sistēmām.

Mūsu organisms ir ļoti gudrs. Cilvēks vēl nav paspējis padomāt, bet organisms acumirklī jau reaģē uz kārtējām izmaiņām. Tas ir pašas Dabas dots automātisms. Tikpat ātri reaģē arī asins. Dzīva organisma asins atrodas homeostāzes stāvoklī. Tā ir spēja uzturēt savas funkcijas visdažādākajos apstākļos, kad mainās cilvēka uzvedības līnija vai mainās ārējie dzīves apstākļi. Pats interesantākais ir tas, ka nosacītas stabilitātes uzturēšana organismā tiek panākta pateicoties energo – informatīvajam faktoram. Vienīgais, kas ļoti ātri mainās – ir arteriālais asinsspiediens un ar to saistītie faktori. Bet arī tie „cenšas” turēties normā.

ASINĪM IR ATMIŅA! Un ne tikai par savu saimnieku, bet arī par dzimtas senčiem, slimībām, par dzimtas īpatnībām, pat par dzīvesvietu.

ASINĪM PIEMĪT SAVS KODS UN VIBRĀCIJA! Tas nozīmē, ka tām ir arī savs skanējums un starojums. Asins var transformēt savu sastāvu, atkarībā no energo – informatīvajiem  iemesliem. Caur asinīm organisms saņem attīstības programmas, tā atveseļošanos , saslimšanu. Un šīs izmaiņas notiek energo – informatīvajā līmenī, kas ir tieši saistīts ar fiziskajiem stāvokļiem. Katra asins piliena informatīvajā laukā ir informācija par cilvēku kopumā : par fizisko ķermeni un atsevišķiem tā orgāniem, par katra orgāna veselības stāvokli, par ēteriskā ķermeņa stāvokli. Ēteriskais ķermenis ir nākamais aiz fiziskā un ir pilnīga tā kopija – tikai informatīvajā līmenī. Katram mūsu asins pilienam un pat katra asins šūnai ir savs ēteriskais ķermenis, kurā tā dzīvo un virzās. Savstarpējo likumsakarību rezultātā, katrā asins pilienā ir visa informācija par  ēterisko ķermeni. Pēc analoģijas katrai asins šūnai ir arī astrālais ķermenis. Tieši tāpēc visas cilvēka emocijas, jūtas un pārdzīvojumi atspoguļojas enerģētiski un informatīvi asinīs, katras asins šūnas ēteriskajā ķermenī. Bet tas uzreiz rada izmaiņas fiziskajā ķermenī.

Asins – tā ir Iekšējā Uguns, viena no trijām Kosmiskās Dzīvības  Ugunīm. Iekšējā Uguns atbild par katra atoma ārējo un iekšējo siltumu, tai skaitā arī par cilvēka organisma siltumu. Tā koncentrējas asinīs, kas iznēsā ēterisko uguni pa visu ķermeni. Asins ir dvēsele. Kā to saprast? Dvēsele dzīvo katrā asins šūnā, un šī piederība norāda uz dižo asins dvēselisko spēku. Katrai asins šūnai ir arī mentālais ķermenis (prāta ķermenis), kurš nodrošina saprāta piederību arī mūsu ķermenim.

Asins apgādā visus cilvēka orgānus ar informatīvo enerģiju, tātad arī vissīkākai asins pilītei piemīt saprāts un tā glabā informāciju par visu organismu. Tie, kas māk lasīt informāciju, vienā asins pilienā var atrast informāciju arī par cilvēka pagātni un nākotni. Pēc nezināma cilvēka asins lāses var  pateikt kā viņš izskatās,  var redzēt , ar kuriem cilvēkiem viņš ir saistīts šajā dzīvē , kādu lomu tie spēlē, var nolasīt, ar ko viņš nodarbojas un par ko domā, kādas kaislības un rūpes to māc, ar kādām slimībām slimo tagad un nākotnē. Principā, katrs cilvēks varētu pats nolasīt informāciju par sevi pēc asins vibrācijām, tā kā asins diktē šo informāciju mums no iekšpuses. Kurš klausās un dzird savu dvēseli, tas dzird savas asins dziesmu, un to informāciju, ko tā nes – par visu. Asins – noslēpumains šķidrums, kas spējīgs ne tikai saglabāt un nodot informāciju, bet arī uztvert to, pārkodēt organismā tā, lai iegūto informāciju varētu izmantot gan cilvēka iekšējām vajadzībām, gan attiecībās ar ārpasauli. Var vēl piebilst to, ka asinij piemīt unikāla spēja šķirot iegūto informāciju –noderīga organismam tā vai kaitīga, un līdz zināmai robežai, var pretoties tai informācijai, kura cilvēkam traucēs. Un gadījumos, kad informācija ir noderīga , vajadzīga , asins to uzņem un pat piesaista to, lai organisms izjustu atvieglojumu, izdziedinātos, atbrīvotos no visa liekā, nevajadzīgā. Ne tikai ķermeņa harmonijai, bet arī dvēselei! Balstoties tieši uz šo asins īpašību, radušās tādas dziedniecības metodes kā aromaterapija, mūzikas terapija, dziedināšana ar maigiem un mīļiem vārdiem, ar mīlestības enerģijām. Tāpēc katra, kaut cik spēcīga, ārējās informācijas un enerģijas ietekme uz asini kļūst par triecienu, kura sekas var būt visai bēdīgas, novedot, reizēm, līdz letālam iznākumam. Asins pastāvīgi piedalās informācijas un enerģijas apmaiņā. Cilvēks dzīvo sabiedrībā , kontaktējas ar daudziem citiem dienas garumā. Katrā tikšanās reizē var izjust dažādas emocijas, kuras uzbudina asini vai, otrādi, dzēš  kādas vibrācijas. Cilvēka domas ir nestabilas , bet reizēm, pat neadekvātas un smalkie ķermeņi uzreiz reaģē uz visām ārējās vides un iekšējām izmaiņām. Tāpēc asins ir pastāvīgā kustībā, tā mainās katru mirkli: mehāniski, bioķīmiski, energo – informatīvi. Tas tad arī ir dzīvās asins patiesais stāvoklis. Un tāpēc  jebkura vardarbība pret asini – tā ir vardarbība pret dvēseli, tā kā asins – tā ir dvēsele. Bet vardarbība pret dvēseli ir nepieļaujama. Tas ir pretrunā kosmiskajam likumam par cilvēka brīvas gribas izpausmi, tā drošību pasaulē, ko nolicis pats Dievs. Tāpēc  mērķtiecīgas, svešdabīgas informācijas ievadīšana cilvēka smalkajos ķermeņos un psihē – tā ir asins apspiešana un ir karmiski sodāma. Tas ir noziegums pret cilvēku kopumā un nākotnes evolūcijā ir nepieļaujama.

Var apvārdot savu asini un domās pavēlēt tai atbrīvoties no slimības, kas jau ir sākusies. Un slimība atkāpsies un pie savu domu kontroles tā neprogresēs diezgan ilgi . Nekad nevajag padoties, vajag mēģināt un darīt! Šī mentālā pavēle  par slimības iemeslu (informācijas) izvadīšanu no organisma iet caur asinīm, un tas, savukārt, palīdz izvadīt šo slimības informāciju no cilvēka informācijas lauka. Cilvēks pats var izdomāt konkrētu vārdu tekstu pavēles formā, bet bez negatīviem apgalvojumiem. Tas nostrādās, ja tam ticēsiet un ieliksiet savu spēku. Jo izrādās, ka ar domu spēku cilvēks maina, caur asini, dzīves programmu no slimības uz izdziedināšanos.

Arī produkti un ūdens satur enerģiju un tātad, arī informāciju. Ļoti svarīgi ir apzināties, ka jebkas, kas nokļūst mūsu organismā, nokļūst caur asini arī mūsu informācijas laukā. Un tas jau ietekmē mūs ļoti tieši tāpēc nedrīkst gatavot ēdienu ar sliktām domām, jo tā psihiskā inde nokļūst organismā un negatīva atbilde būs jūtama uzreiz. Savukārt labestības un mīlestības smalkās vibrācijas harmonizē informācijas lauku, nostiprina veselību. Visveselīgākie ir produkti, kuri satur vairāk ūdens, jo tieši ūdens ir galvenais informācijas uzglabātājs. Un, par cik asins sastāvā ir ūdens, arī asinij piemīt informācijas atmiņa. Tikai  ūdens – tā ir vispārējas informācijas banka, bet asins un visi saistītie ar to šķidrumi organismā glabā informāciju par konkrēto cilvēku.

To vajag atcerēties arī pie asins pārliešanas. Ar svešu asini ieplūst otra cilvēka smakās enerģijas. Bet tās nes informāciju! Bieži notiek tā, ka pie vienādas asins grupas un rēzus faktora, organisms svešo asini atgrūž. Visbiežāk tas notiek ne fiziskās, bet enerģētiskās un informatīvās nesaderības dēļ. Cilvēks – tas ir individuālu enerģiju kopums. Nav divu vienādu enerģētisko lauku, kaut gan pamats visiem ir vienāds… Un tā – sava asins pēc pārliešanas sāk adaptēt svešo pēc savām enerģijām. Smalkie ķermeņi dod informāciju un enerģiju fiziskajam un sākas organisma cīņa par savu individualitāti. Bet, ja uzvar svešā, pārlietā asins? Tad bioloģiski pakāpeniski tā iedzīvojas organismā, bet savējā zaudē savu energo – informatīvo programmu. Notiek informācijas pārregulācija, un cilvēks pakāpeniski  kļūst  par citu.

Pakāpeniski cilvēcei tiek dotas Zināšanas par Vienotu Dzīvi, kura attīstās caur Formām, pateicoties Gara ieiešanai Matērijā, bet vēl ilgu laiku tās paliks ezotēriskas. Tikai sestās rases attīstības vidū (varbūt mazliet ātrāk, pie cilvēka evolūcijas labvēlīgiem apstākļiem) tā intuīcija (transcendentais prāts) funkcionēs plašāk. Pagaidām cilvēka iekšējās būtības – dvēseles – kontrole pār viņa personību ir vāja vai tās nav vispār. Un, kā sekas, Zināšanu ezoteriskā puse paliek aiz saprāta robežas un nesaprastas. Bet tieši šajā – ezotēriskajā – jomā ir apslēptas pašas noslēpumainākās Zināšanas, saturošas sevī Visuma un Mikrokosma Atslēgas. Pār šo visu nedalāmi valda Gars. Gars – neredzamā Uguns – veic izelpu matērijā, rada formu, kuru piepilda ar Uguni un varenību, pārvaldot formas mazo apziņu. Gars rada asini jau radītajā bioformā, padarot to, ne tikai par Radīšanu, bet par Radošu Apgarotu Spēku. Tāpēc asins – dvēsele – ir materiāla Uguns izpausme cilvēka organismā. Tā nes sevī galveno Dieva Vārdu. Gars rada asini indivīdā, kura atbilst viņa apziņas līmenim un Gara ieplūšanas matērijā dziļumam. Asins un apziņa ir cieši saistīti visdziļākajā noslēpumā.  Asins satur Dieva Zināšanas. Viņā ir pasaules noslēpumi. Apziņa – tas nav smadzeņu darbības produkts, tas ir neaptverams Gara noslēpums. Un vistuvāk tai pēc jēdzienu satura – asins, smadzenes un sirds (no fiziskajiem orgāniem un substancēm). To kopīga darbība radītajā formā rada iespējamu informācijas izveidošanu un saglabāšanu, tas ir dotās formas informācijas lauka izveidi. Gars vada formas attīstību, aicinot formas apziņu, tiekties uz Garu – Radītāju. Gars ir saistīts ar semantisko (jēdzienu) telpu Visumā. Tas piepilda šo telpu un sastāda tā galveno jēgu. Tāpēc asinis, kā Gara radītas, arī ietver sevī saikni ar jēdzienu telpu un uztver tās starojumu, kā savas informatīvās dzīves sfēru. Asins reaģē uz visiem starojumiem, kuri nes jēgu. Piemēram, uz vārda jēgu (Mīlestības vārds, naida vārds, likvidācijas vai sakāves vārds). Ar šo īpašību saistīti jautājumi par asins transmutāciju.

Zinātnieki savos pētījumos ir noskaidrojuši, ka dzīva cilvēka asinīm, kas cirkulē ķermenī, piemīt energo – informatīva saikne ar visiem, jebkad izvadītiem no tās, elementiem vai asins daudzumam, lai kur arī tie atrastos. Kamēr cilvēks dzīvo, viņa asins pieņem informāciju no šīm izvadītajām daļām, reaģējot uz to un sūta tām atgriezenisku signālu. Pieņemot  cilvēkam labvēlīgu informāciju (mīlestības, izdziedināšanas, laba vēlējumus), asins  sūta savai daļiņai pateicības plūsmas ar tādu pašu informāciju. Informācija, kas vēsta par šo daļiņu iznīcināšanu, dzīvajās asinīs izsauc acumirklīgu šīs informācijas atgrūšanu, trauksmi un mēģinājumu to izdzēst, neļaujot  piekļūt tai organisma kodu šifram. Tā asins cīnās pret svešo sevī, kas traucē tai kā dvēselei  attīstīties tās evolūcijā.

Cilvēkiem uz Zemes Dievs devis asini, kas ir galvenā dzīves substance, un Visuma enerģijas starojumā visu cilvēku asins savienojas Vienotā Informatīvā Dzīvā Sistēmā – cilvēces Vienotā Dvēselē. Un šī saikne ir nesaraujama un to var izlasīt un izzināt  sevī. Vienota dzīvā, visas cilvēces asins sistēma ar savām pulsējošām, mirgojošām emanācijām ir visas cilvēciskās Dzīves uzturētāja uz Zemes. Tā ir Cilvēces Gara mājoklis uz mūsu planētas.

Advertisements

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Veselība ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s