BURAMVĀRDI

Buramvārdi palīdz visām kaitēm, sāpēm un vainām. Vislabāk tie palīdz, ja tos skaita pirmo reizi ieraugot jaunu Mēnesi. Tie jāskaita ļoti precīzi un tikai tā tie arī patiešām iedarbojas. Buramvārdus raksta un pārraksta rokrakstā. Ja tos skaita ar ticību labajam, no sirds, tad arī rezultāts ir labs. Pastāv daži noteikumi, kurus vajadzētu ievērot.

Pie vārdotāja ejot, vajagot izvairīties pazīstamus cilvēkus sastapt, bet, ja gadās, tad nevienam neteikt, no kurienes nākdams un kurp iedams.

Nevajag tik stipri vārdot, ka to izdzird. Ja to citi dzird, tad šinī reizē no vārdiem maz labuma. Kad vārdo, tad vajag ar visu sirdi un dvēseli cerēt, ka izdosies, kā vēlas.

Vārdojamos vārdus, kas sev ar savu roku uzrakstīti, nevajag citiem atstāstīt, tad tie pašam vairs neder, un tos arī nevajag velti lietot, bet tos slēpt un glabāt.

Nevis cīnies ar ļaunumu, bet radoši dari labu.

Šie buramvārdi nes pozitīvo enerģētiku. Katram vajadzētu sameklēt sev piemērotākos vārdiņus, kuri vieš uzticību un ticību labam iznākumam. Jāmācās uzticēties savai intuīcijai, jo tas noder vienmēr un visur. Vislabākais padomdevējs un eksperts ir katrs pats – citi cilvēki ir tikai palīgi un atbalsti dzīves ceļā, bet tas ir katram savs. Daži pamatnoteikumi, kas jāievēro.

Buramvārdus var skaitīt balsī, čukstus vai domās, vietās, kur iezīmēts krustiņš, tas arī jāmet, kaut vai domās.

Buramvārdi, kas vajadzīgi, jāpārraksta ar savu roku un jāglabā pie sevis. Tie būs tikpat iedarbīgi arī tad, ja saņemti kā dāvinājums no mīļa cilvēka – ar viņa roku rakstīti.

Pie sevis glabātos buramvārdus (talismanus) nevajadzētu citiem cilvēkiem rādīt. Bet – enerģētika nezūd, tikai pastiprinās, ja tos kāds labs cilvēks savām vajadzībām pārraksta pats.

Advertisements

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Rituāli ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s