GIRUDOTERAPIJA. ADATU TERAPIJA. ĀRSTĒŠANA AR DIEDZĒTIEM GRAUDIEM.

GIRUDOTERAPIJA

Šī ārstniecības metode balstās uz ārstniecisko dēļu izmantošanu. Dēles izmanto ārstniecībā no senseniem laikiem un tas skaitās efektīvs līdzeklis daudzu slimību ārstēšanā visās klīniskās medicīnas nozarēs – kardioloģijā, pulmonoloģijā, gastroenteroloģijā un neiroloģijā, ķirurģijā, endokrinoloģijā, ginekoloģijā, uroloģijā, stomatoloģijā un dermatoloģijā. Girudoterapiju veiksmīgi pielieto arī bronhiālās astmas ārstēšanā. Tāda plaša šīs terapijas izmantošana balstās uz dēļu siekalu dziedinošo iedarbību, kuru sastāvā ir ļoti daudz vērtīgu vielu – kolagēni, girudīns u.c. Astmas ārstēšanu veic ambulatoriski, speciālista uzraudzībā. Viens girudoterapijas seanss ilgst apmēram 1 stundu, ārstēšanas kurss sastāv no 3-10 seansiem, atkarībā no slimības formas, pakāpes un no pārējām  organisma saslimšanām. Seansi notiek 2-3 reizes nedēļā. Tos nedrīkst veikt grūtniecības periodā, pie ielaista imunodeficīta, gemofīlijas un individuālas nepanesības gadījumos.

ADATU  TERAPIJA

Šī ārstniecības metode balstās uz iedarbību uz  ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem. Rezultāts ir atkarīgs no astmas formas, slimības pakāpes, slimības ilguma un daudziem citiem faktoriem. Piemēram, astmu, kas atkarīga no hormonu lietošanas, ārstēt grūtāk, bet šī terapija palīdz bez problēmām atteikties no hormonāliem preparātiem, vai lielā mērā samazināt to devas. Lai panāktu noturīgu remisiju, vajadzīgi 3-4 adatu terapijas kursi, katrs no tiem sastāv no 10-12 seansiem. Šai ārstēšanai vajadzīgs laiks – vairāk par vienu gadu, bet rezultāti ir tā vērti. Pie nosacījuma, ka veic to patiešām zinošs speciālists šajā jomā.

AŖSTĒŠANA   AR   DIEDZĒTIEM   GRAUDIEM

Mūsdienās preparāti no diedzētiem graudiem, pateicoties savām dziedinošajām īpašībām, ir ļoti izplatīti un plaši pielietojami. Regulāra to lietošana labvēlīgi ietekmē visu organismu, atjauno vielu maiņu, paaugstina imunitāti un palīdz daudzu slimību ārstēšanā, sevišķi plaušu un bronhu sistēmas slimībās. Diedzēti graudi satur daudz vitamīnus, makro- un mikroelementus, minerālus un aminoskābes, kas nepieciešami veselības uzturēšanai. Tie satur arī hlorofilu, kas uzlabo vielu maiņu un šūnu darbību. Diedzētie graudi satur vairāk nekā 450 fermentu, kuri nostiprina gļotādu, kas ir ļoti svarīgi, ja ir alerģija. Daudzu slimību profilaksei var izmantot diedzētus auzu, rudzu, miežu prosas un rīsu graudus. Bet visdziedinošākie ir kviešu graudi. Visu šo kultūru diedzētos graudus plaši izmanto bronhiālās astmas ārstēšanā. Zinātnieki sen atklājuši, ka preparāti, kuru sastāvā ietilpst diedzēti graudi var, ja ne pavisam izārstēt slimību, tad noteikti padarīt to vieglāku.

No diedzētiem graudiem gatavo uzlējumus un novārījumus. Lai pagatavotu uzlējumu, 100 gr diedzētu graudu aplej ar 1 l istabas temperatūras vārītu filtrētu ūdeni. Tad atstāj nostāvēties 5 – 10 stundas siltā vietā. Pēc tam izkāš un lieto. Lai pagatavotu novārījumu, vajag 100 gr diedzētu graudu apliet ar 1 l aukstu vārītu ūdeni, samaisa un liek uz mazas uguns, vāra 15 min. līdz uzvārās. Tad novārījumu atdzesē līdz istabas temperatūrai, izkāš un pielej vārītu ūdeni līdz vajadzīgajam daudzumam.

Receptes astmas ārstēšanā

1. 100 gr diedzētu kviešu graudu, 500 gr griķu medus, 500 ml sarkano vīnogu vīnu. Diedzētos graudus samaļ gaļas mašīnā, pievieno medu un vīnu. Maisījumu vāra ūdens peldē, noslēgtā emaljētā traukā 20 min. Atdzesē un izkāš. Lieto 3 reizes dienā 10 min. pirms ēšanas pa 1 ēdamkarotei. Lieto1 mēnesi, tad, pēc 14 dienu pārtraukuma, kursu atjauno.

2. 200 gr diedzētu griķu, 100 gr dzērvenes, 1 l degvīna. Diedzētus griķus ar dzērvenēm samaļ gaļas mašīnā, tad aplej ar degvīnu. Nostādina 10 dienas, izkāš. Lieto pa 1 ēdamkarotei 2 reizes dienā 40 min. pirms ēšanas. Ārstēšanas kurss – 21 diena.

3. 50 gr diedzētu rīsu graudi, 50 gr bērzu pumpuri. Visu sasmalcina un aplej ar 500 ml  vāroša ūdens, tur 1 stundu tumšā vietā, izkāš. Lieto pa 100 ml 3 reizes dienā. Ārstēšanas kurss – 30 dienas. Pēc 14 dienu pārtraukuma – atkārto.

4. 50 gr diedzētu kviešu graudi, 50 gr diedzētas auzas, 300 gr medus, 50 gr mandeles. Kviešus, auzas un mandeles sasmalcina gaļas mašīnā, samaisa ar medu. Lieto pa 1 ēdamkarotei 4 reizes dienā 30 min. pirms ēšanas. Ārstniecības kurss – 21 diena.

5. 50 gr diedzēti griķi, 50 gr diedzētas auzas, 50 ml citrona sulas, 100 gr medus, 20 ml eikalipta spirta uzlējums. Griķus un auzas samaļ gaļas mašīnā, sajauc ar citrona sulu, medu un eikalipta uzlējumu. Lieto pa 2 ēdamkarotēm 3 reizes dienā 20 min. pirms ēšanas. Kurss – 21 diena.

Advertisements

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Veselība ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s