MUDRAS LABKLĀJĪBAI

DZIEDINOŠIE  ŽESTI

Ja cilvēka organismā ir kaut vismazākais sasprindzinājums, enerģija plūst slikti vai neplūst vispār. Tas nozīmē, ka pārtrūkst cilvēka enerģētiskā saikne ar apkārtējo pasauli. Mudru prakse ir ļoti derīga ne tikai tāpēc, ka dod iespēju pārvaldīt materiālo pasauli, bet arī tāpēc, ka tai piemīt dziedniecisks efekts. Praktizējot mudras, mēs atjaunojam normālu enerģijas plūsmu organismā. Tiek iztīrīti u aktivizēti enerģijas kanāli, caur meridiāniem atjaunojas saikne ar apkārtējo pasauli. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mudras strādā vienmēr, pat, ja cilvēkam trūkst pieredzes un viņš nekad agrāk nav nodarbojies ar enerģētiskiem vingrinājumiem. Kad aktivizējas, attīrās un harmonizējas mūsu enerģijas – izzūd slimību un problēmu iemesli, kas palīdz justies mums labāk, gan fiziski, gan arī psiholoģiski. Pie tam – efekts redzams jau uzreiz, jo mudras iedarbojas momentāli, pat ja izpildāt tas pirmo reizi dzīvē. Tāpēc izpildīt mudras var ikviens, bez sagatavotības un pieredzes. Bet, ieteicams, pirms sākt mudru kombinācijas, izpildīt dažus noskaņošanās vingrinājumus, kuri var palīdzēt arī dažādās dzīves situācijās.

MIERAM  UN KONCENTRĀCIJAI

Apsēsties ar taisnu muguru, elpot ar diafragmu. Rokas, ar savienotām lūgšanā plaukstām, nolikt pie krūtīm, pirksti vērsti uz augšu. Aizvērt acis, koncentrēties uz punktu pieres centrā starp uzacīm. Pēc dažām sekundēm iestāsies miers, norims emocijas un varēs nokoncentrēties pareiza lēmuma pieņemšanai jebkurā jautājumā.

LAI SAŅEMTU SPĒKU UN ENERĢIJU NO VISUMA

Nostāties ar taisnu muguru, iztaisnotas rokas pacelt plecu platumā virs galvas, plaukstas vērstas viena pret otru, acis aizvērtas. Koncentrēties uz kakla enerģētisko centru (Višudha čakra – atrodas kakla pamatnes bedrītē, priekšpusē), lēna un dziļa diafragmālā elpošana. Tādā pozā palikt 2-3 minūtes, tad lēni nolaist rokas gar ķermeņa priekšpusi ar plaukstām pret sevi, nepieskaroties, līdz rokas iztaisnojas.

NEGATĪVU EMOCIJU PĀRVARĒŠANAI

Nostāties taisni, elpot ar diafragmu, rokas saliektas elkoņos, elkoņi piespiesti pie sāniem. Stipri saspiest plaukstu kulaciņā, tad strauji atvērt plaukstu, iztaisnojot un izplešot saprindzinātus pirkstus uz priekšu. Tā izdarīt vairākas reizes un palikt pozā ar sasprindzinātiem izplestiem pirkstiem. Aizvērt acis, koncentrēties uz kakla pamatnes zonu aizmugurē, palikt tā vienu minūti. Tad strauji izpurināt plaukstas un atvērt acis. Sajutīsiet vieglumu, stresa un negatīvu emociju izsauktā spriedze būs izzudusi.

KĀ PRAKTIZĒT MUDRAS

To var ikviens, neskatoties uz vecumu un veselības stāvokli. Mudras jāveido sēžot ar taisnu muguru, ar seju pret austrumiem. Parasti tās pilda vientulībā, bet var atrasties arī domu biedru sabiedrībā, ja tie atbalsta šo darbību. Var nodarboties grupā – kad vairāki cilvēki izpilda vienu un to pašu mudru – efekts pieaug. Vislabākais laiks nodarbībām – divreiz dienā – no rīta un vakarā. Parasti mudru izpilda no 1 līdz 5 minūtēm ilgi, bet tā strādā tik ilgi, kamēr pildīt to ir viegli un patīkami, bez spriedzes. Tā kā droši var sev uzticēties un turēt mudru tik ilgi, cik gribat.

SVARĪGI ZINĀT: visas mudras tiek pildītas ar abām rokām vienlaicīgi. Nevajag vienlaicīgi praktizēt vairākas mudras, jo riskējat radīt dažādu virzienu enerģijas plūsmas, kuras „dzēsīs” viena otru un rezultāta nebūs, vai arī novirzīs jūsu enerģiju dažādos virzienos, kas tāpat nedos rezultātu. Un vēl – mudru pildīšana neaizstāj darbību – ja vienkārši guļat uz dīvāna, neplānojot kaut ko darīt – mudra nenostrādās.

MUDRA IEKŠĒJĀ SPĒKA IEGŪŠNAI, IZEJAI NO STAGNĀCIJAS UN KRĪZES

KAM VAJADZĪGA

Šī mudra nepieciešama tiem, kas nokļuvuši dziļā finansiālā krīzē, no kuras nav redzama izeja. Viņa domāta tiem, kuri nespēj tikt galā ar nabadzību, kuru ienākumi neizbēgami krīt, neskatoties uz visiem pieliktajiem pūliņiem. Šī mudra ir priekš tiem, kuri jūt, ka nepietiek spēka tikt galā ar apstākļiem. Tā palīdzēs, ja ir vēlēšanās kaut ko darīt un centība sasniegt panākumus, bet ir sajūta, ka visapkārt visas durvis ir aizvērtas un visi centieni kaut ko mainīt beidzās ar neveiksmēm. Tāpat tā domāta tiem, kurus māc slinkums, kam grūti piespiest sevi darboties, kaut arī darīt vajag. Arī tiem, kuri grib darīt, bet kādu iemeslu dēļ to nevar. Bet ne priekš tiem, kuri ir bezdarbībā tāpēc, ka neko darīt negrib! Mudra palīdzēs iziet no neveiksmju joslas, no noslēgta loka, kur vajā tikai bēdas, problēmas un nepatikšanas. Lai jūsu darbība beidzot sāktu dot vajadzīgos rezultātus, lai finansiālā krīze, nabadzība un neveiksmes paliktu aiz muguras, vispirms nepieciešams iegūt īpašu spēku. Pagaidām jūsu vēlmēm, centieniem un darbībai vienkārši nepietiek enerģijas, tāpēc jūs vajā neveiksmes. Šo enerģiju jums neiedos neviens un nekas no ārpuses – to var un vajag radīt sevī. Šī ir Sākuma mudra – tāpēc, ka tā dod galveno – panākumu potenciālu, galvenos panākumu nosacījumus: gara spēku, harizmu, pastiprina intelektu un intuīciju un piesaista labklājības enerģiju. Padomājiet, vai esat tam gatavi, tāpēc, ka, atverot spēka avotu sevī, jums uzreiz būs jāatrod šim spēkam pielietojums – darboties, citādi spēcīgās enerģijas daudzums var novest pie nevēlamām sekām, līdz pat nervu sabrukumam un slimībai. Lūk, kāpēc šī mudra ir viena no vissarežģītākajām.

KĀ MUDRA STRĀDĀ

Tā attīra iekšējā spēka avotu. Viss liekais vienkārši aiziet, kā nekad nebijis, izzūd šaubas, neticība sev, atkāpjas negatīvās emocijas, pārdzīvojumi, kas traucē jūsu panākumiem. Jūs uzplaukstat un atveras labākais, kas ir jūsos. Jūs kļūstat noturīgs pret ārējiem apstākļiem, tajā skaitā arī pret citu spriedumiem par jums un tas pārstāj būt par jūs ierobežojošu faktoru. Tagad jūs pilnībā varat uz sevi paļauties, ticēt sev un saviem spēkiem, zināšanām, intuīcijai. Neviens nestāsies jums ceļā. Atverot jūsu iekšējā spēka avotu, mudra vienlaicīgi palaiž apkārtējo apstākļu pārkārtošanās procesu. Esiet uzmanīgi pat pret sīkumiem! Sāks veidoties jums vajadzīgās apstākļu sakritības, laimīgas sagadīšanās, kuras jums liksies nejaušas. Bet ziniet, ka pēc mudras izpildīšanas, nejaušību vairāk nebūs. Dzīve sāks dot jums iespējas – nepalaidiet tās garām! Tāpat esiet uzmanīgi pret saviem sapņiem – tie var pateikt priekšā un norādīt pareizo ceļu, pasargājot no kļūmīgiem soļiem. Ievērojiet arī citas zīmes un simbolus, kas sāks parādīties jūsu dzīves ceļā. Parasti tie paši pievērš sev uzmanību – tā var būt nejauši dzirdēts sarunas fragments, avīzes raksta rindiņa, kas domāta it kā tieši jums, reklāmas frāze. Lai pareizi tulkotu šādas zīmes – domājiet, analizējiet, uzticieties savai intuīcijai. Īpaši vērīgi sekojiet līdzi tādiem savas dzīves momentiem, kuri prasa no jums darbošanos. Jūs noteikti sajutīsiet, kad tāds brīdis pienāks un atmodinātais iekšējais spēks vienkārši nepieļaus bezdarbību. Un jūs paši jutīsiet, ka pasivitāte ir nevietā, ka nepieciešams rīkoties. Pie tam apstākļi paši pateiks priekšā, ko tieši jums jādara. Jūs nekļūdīgi to zināsiet. Rīkojieties, pat ja neesat pilnībā pārliecināti par darbības pareizību! Tagad jums tiks piedāvātas tikai veiksmīgas iespējas, un galu galā viss nokārtosies vislabākajā veidā.

KAD LIETOT

Šī mudra ir ļoti spēcīga, tāpēc pietiek to pildīt trīs dienas pēc kārtas, vienu reizi dienā, labāk no rīta (bet ne uzreiz pēc atmošanās, bet tad, kad esat piecēlušies un gatavi darboties), pa 3-5 minūtēm.

MUDRAS APRAKSTS

 1. Savienojiet abas plaukstas, pirksti vērsti no sevis, taisni uz priekšu, un novietojiet krūšu augstumā.
 2. Salieciet uz iekšu trešo, ceturto un mazo pirkstus; tagad katrs no tiem saskaras ar otras rokas to pašu pirkstu vidējām falangām.
 3. Savienojiet abus īkšķus tā, lai to sānu daļas cieši sakļautos, un paceliet tos vertikāli uz augšu 90 grādu leņķī pret plaukstu.
 4. Savienojier rādītājpirkstus ar spilventiņiem un izstiepiet tos taisnus uz priekšu, no sevis.
 5. Aizveriet acis, elpojiet mierīgi, ritmiski.
 6. Koncentrējieties uz saules pinuma zonu un iedomājieties, ka tur formējas spēcīgs jūsu iekšējās enerģijas avots.
 7. Noformulējiet savā apziņā vēlējumu radīt stipru iekšējo atbalstu, enerģētisku kodolu, un sajūtiet iekšējā spēka pieaugumu, pastiprinot šo sajūtu.
 8. Palieciet šādā pozā dažas minūtes (skat. 1).
DSC04607

1

MUDRA, KAS DOD PASTĀVĪGU PIEKĻUVI LABKLĀJĪBAS AVOTAM

KAM VAJADZĪGA

Pirmkārt šī mudra nepieciešama cilvēkiem ar nepastāvīgiem ienākuma avotiem. Tiem, kuri bieži paliek bez darba, strādā pagaidu darbus. Vai strādā pastāvīgu darbu, bet ar nestabiliem ienākumiem. Tāpat tiem, kuru bizness dod te ienākumus, te vienus zaudējumus, un šo situāciju izlīdzināt ir neiespējami. Šī mudra palīdzēs tiem, kuriem šķiet, ka nauda te mīl tos, te nemīl, kad naudas līkne uz augšu virzās obligāti pirms krituma. Kad pēc panākumiem pēkšņi aizcērtas durvis, caur kurām plūda labklājības enerģija un jūs paliekat tukšumā. Tas viss norāda uz enerģijas blokiem, kurus nepieciešams noņemt, radīt apstākļus līdzenai un stiprai naudas enerģijas plūsmai, un dzīves kvalitāte uzlabosies.

KĀ MUDRA STRĀDĀ

Mudra rada pastāvīgu un stabilu labklājības enerģijas pieplūdumu jūsu dzīvē. Tas nenozīmē, ka visi pasaules labumi kritīs pār jums kā no pārpilnības raga, bet tie plūdīs pie jums tā, lai neradītu pārmērības un diskomfortu. Līdzena materiālo labumu enerģijas plūsma būs stabila un pastāvīga, vienmēr un visur uz to varēs paļauties. Materiālajā pasaulē tas izpaudīsies kā jauni ienākumu avoti, bet iepriekšējie vai nu izlīdzināsies un stabilizēsies, vai nu zaudēs savu nepieciešamību. Jūs varēsiet iegūt labi apmaksātu darbu, vai atvērt savu lietu, vai pāriet augstākā amatā. Bez tam, vajadzīgajā brīdī atvērsies negaidīti naudas avoti, tā ka jūs vienmēr būsiet pārliecināti: ja būs nepieciešama nauda – tā parādīsies, dažkārt no turienes, no kurienes jūs to nebijāt gaidījuši. Šī mudra palīdzēs iegūt mieru un finansiālu neatkarību, drošību par rītdienu, jums nevajadzēs krāt un atlikt „nebaltai dienai”, nauda no labklājības avota plūdīs pēc vajadzības. Jūs kļūsiet pārliecinātāki, stiprāki un mierīgāki, un ar katru dienu vairosies spēja piesaistīt sev labklājības plūsmu.

KAD LIETOT

Mudru nepieciešams izpildīt divas reizes dienā, rītos uzreiz pēc pamošanās un vakaros tieši pirms aizmigšanas, pa 2-3 minūtēm, nedēļas garumā. Tad taisīt nedēļas pārtraukumu un atkal izpildīt vienu nedēļu pēc tās pašas shēmas.

MUDRAS APRAKSTS

 1. Nolikt rokas sev priekšā ar plaukstām uz augšu, pirksti vērsti uz priekšu.
 2. Salikt plaukstas kopā tā, it kā gribētu iesmelt ūdeni. Plaukstu sānu daļas un mazie pirkstiņi cieši piekļauti viens otram.
 3. Savienot kopā katras plaukstas īkšķa, rādītājpirksta un vidējā pirkstu spilventiņus.
 4. Aizvērt acis, elpot dziļi un brīvi.
 5. Koncentrēties uz punktu starp uzacīm. Iedomāties, ka tur atrodas spilgts zelta gaismas avots.
 6. Noformulējiet nodomu pieslēgties pastāvīgam un neizsīkstošam labklājības avotam.
 7. Palikt šādā pozā dažas minūtes (skat.2).
2

2

MUDRA ĀTRAS NAUDAS IEGŪŠANAI

KAM VAJADZĪGA

Šī mudra nepieciešama, kad steidzīgi vajadzīga nauda ekstrēmiem mērķiem – ārstēšanai, dzīvokļa vai mašīnas remontam, jaunas sadzīves tehnikas iegādei, ja vecā salūzusi, neplānotai, bet nepieciešamam braucienam, u.t.t. Tā ir savdabīga naudas ātrā palīdzība, kad naudas nav vispār, vai tā ir nepieciešamā daudzumā, kad neparedzēti apstākļi prasa steidzamus izdevumus. Mudra palīdz ļoti ātri atrast vajadzīgo naudas summu. To var pielietot ne tikai ekstrēmās, kritiskās situācijās, bet arī tad, kad, piemēram, veikalā noskatīta lieta, ko sen meklējāt, bet tieši tagad naudas pirkumam nav. Izpildot mudru, atradīsies nauda, un pirkums nebūs jāatliek līdz labākiem laikiem.

KĀ MUDRA STRĀDĀ

Mudra, vispirms, stabilizē jūsu personisko enerģētiku, radot bāzi spēcīgas naudas enerģijas pieņemšanai. Otrkārt, šī mudra atver ceļu naudas enerģijas plūsmai. Varat sajust, kā jūs pārņem viegluma, plūduma sajūta, it kā tīra svaiga enerģija spēcīgā straumē plūst caur jums un jūsu dzīvi. Pateicoties šai plūsmai, rodas līdzsvars starp jūsu prasībām un nepieciešamiem naudas līdzekļiem, un jūs saņemat tik, cik jums nepieciešams. Pēc tam mudra rada spēcīgu naudas enerģijas straumi, kura piltuvveidīgi iegriežas spirālē un sāk ļoti spēcīgi un ātri piesaistīt jums nepieciešamās naudas summas. Pateicoties šādi iegrieztai spirālei, naudas enerģija ne tikai atnāk un aiziet – tā transformējas vajadzīgajās jums lietās, kas paliek jūsu dzīvē. Naudas enerģijas plūsma, kuru piesaista mudra, ir tik spēcīga, ka parastam cilvēkam ilgāku laiku grūti to izturēt, tam nepieciešams zināms spēks. Dotā mudra dod jums šo spēku uz laiku, tāpēc tā derīga tikai epizodiskam pielietojumam. Pastāvīgai naudas enerģijas plūsmai izmantojiet citas mudras – bagātībai, pārpilnībai u.t.t.

KAD LIETOT

Kad jums steidzami nepieciešama nauda, šo mudru izpilda tikai vienu dienu, bet vairākas reizes. Visoptimālākā shēma: no rīta uzreiz pēc pamošanās,pēc tam vēl trīs reizes pa dienu ar 4 stundu intervālu, un vakarā tieši pirms aizmigšanas. Tādā veidā iznāk piecas reizes dienā. Mudru turēt 5-10 minūtes. Ja nepieciešama ļoti ievērojama summa, vienu no šīm piecām reizēm (vislabāk dienas vidū) praktizējiet mudru 15-30 minūtes. Tikai atcerieties: šī mudra domāta īpašiem gadījumiem, tāpēc to nepraktizē pastāvīgi, un izpilda ne ilgāk kā vienu dienu. Ārkārtējā gadījumā var taisīt pārtraukumu uz vienu dienu un pēc tās pašas shēmas pildīt vēl vienu dienu.

MUDRAS APRAKSTS

 1. Novietot plaukstas sev priekšā saules pinuma līmenī tā, lai abu roku pirksti būtu vērsti viens otram pretī. Pie tam – sievietēm labā plauksta vērsta pret zemi, bet kreisā uz augšu; vīriešiem otrādi – labā plauksta uz augšu, kreisā – uz leju.
 2. Savienojiet katras rokas īkšķi ar rādītājpirkstu aplī.
 3. Izpletiet katras plauksta pārējos pirkstus tā, lai tie nesaskaras savā starpā.
 4. Noapaļot , viegli ielokot, mazo pirkstiņu, trešo un ceturto pirkstus katrai rokai.
 5. Savienot labās rokas mazā pirkstiņa un kreisās rokas ceturtā pirksta spilventiņus.
 6. Savienot labās rokas ceturtā pirksta un kreisās rokas mazā pirkstiņa spilventiņus.
 7. Abu roku vidējais pirksts paliek brīvs, viegli saliekts, un nesaskaras ar sāniem ne ar tās pašas rokas rādītājpirkstu, ne ar ceturto pirkstu.
 8. Aizvērt acis, koncentrēties uz saules pinumu, sajūtiet tur enerģijas avotu, iztēlojieties spēcīgu enerģijas straumi, kas plūst caur jūsu ķermeni.
 9. Noformējiet skaidru nodomu iegūt nepieciešamo naudas summu.
 10. Palikt šajā pozā dažas minūtes. Nepieciešamības gadījumā atkārtot mudru no 10 līdz 30 minūtēm ar vienas minūtes pārtraukumu (skat.3).
3

3

MUDRA PANĀKUMIEM JEBKURĀ DARBĀ

KAM NEPIECIEŠAMA

Mudra nepieciešama visiem strādājošiem cilvēkiem vai tiem, kuri tikai taisās sākt strādāt. Tā derēs arī tiem, kuriem ir sava lieta, un tiem, kuri strādā algotu darbu, kā arī brīvo profesiju pārstāvjiem. Šī mudra palīdz iegūt panākumus sasniegt vairāk. Jūs varat rēķināties ar kāpumu pa karjeras kāpnēm un ienākumu palielināšanos. Mudra palīdzēs, ja nevarat atrast savu īsto virzienu, atvērsies jūsu talanti un spējas, un jūs spēsiet spilgti sevi parādīt. Ja nepietiek motivācijas darbam – tā parādīsies, paaugstināsies darbaspējas, iegūsiet brīniškķīgu noskaņojumu darbam. Ja jūsu darbs pilnīgi neatbilst jūsu spējām un sagatavotības līmenim, ja esat pelnījis ko labāku – esiet gatavi tam, ka jums, iespējams, nāksies mainīt darbu. Bet šīs pārmaiņas būs uz labu. Šī mudra ir tiem, kas ir gatavi būt aktīvi. Ja pašreiz jums nepietiek aktivitātēm enerģijas – tā parādīsies. Jums būs vieglāk gan atrast jaunu darbu, gan ar panākumiem strādāt iepriekšējā, ar katru dienu uzlabojot savus rezultātus. Tāpat šī mudra palīdzēs, ja vajag ātri un labi izpildīt kādu darbu, bet jūtams spēku izsīkums.

KĀ MUDRA STRĀDĀ

Mudra ģenerē  jums apkārt spēcīgu enerģijas lauku un noskaņo jūsu personisko enerģiju tā, ka varat pārvaldīt šo lauku. Bet izmantot tā enerģiju var tikai mērķtiecīgi  darbam. Citiem mērķiem tā neder, tā kā tai ir specifiska īpatnība – tā atrod pielietojumu tikai darbā. Svarīgi uzreiz pēc mudras izpildīšanas sākt darboties, bet ja neesat vēl gatavi acumirklī novirzīt enerģiju darbam, atlieciet mudras pildīšanu. Ja jūs to izpildīsiet, bet neko nedarīsiet, enerģija iestāvēsies, „saskābs” un var sagādāt jums nepatikšanas. Turpretī, ja jūs uzreiz sāksiet strādāt vai meklēt darbu, tad enerģija aizvedīs vajadzīgā virzienā un aizvedīs pie panākumiem. Tālāk šie panākumi ies uz augšu, pie tam enerģijas patēriņš būs ekonomisks, un jūs varēsiet strādāt ilgi un aktīvi, praktiski nenogurstot. Atpūtai noteikti vajag iedalīt laiku, bet ne agrāk, kā sajutīsiet, ka jūsu darbība jau dod pirmos panākumus vai, vismaz, ka darbs ir aizgājis. Tas notiks ļoti ātri, tāpēc, ka enerģija, vērsta uz panākumiem, palīdzēs to sasniegt ļoti īsā laikā. Jūs sajutīsiet, ka parādījušās mērķtiecība un pārliecība, vēlēšanās strādāt un ieinteresētība par darbu. Pilnā mērā atvērsies jūsu talanti un spējas, jūsu panākumi un profesionālā izaugsme pieaugs ar katru dienu, un kā sekas – uzlabosies jūsu materiālais stāvoklis.

KAD LIETOT

Ja jums ir labi apmaksāts un jūs apmierinošs darbs, kurā gribētu iegūt vēl vairāk panākumu, lai veiksme būtu pastāvīga, izpildiet tā: vienu nedēļu katru rītu pēc pamošanās 1-3 minūtes, tad nedēļas pārtraukums, tad atkal nedēļu pildīt pēc tās pašas shēmas – un tālāk tāpat, cik ilgi vajag. Ja neesat apmierināti ar saviem panākumiem, ja pazeminātas darbaspējas un trūkst motivācijas darbam, kā arī, ja gribat augstāka līmeņa ienākumus, izpildiet mudru divas nedēļas 2 reizes dienā, rītos un vakaros 3-4 minūtes, tad taisiet pārtraukumu un gaidiet rezultātu. Ja to nav vai arī tie jūs neapmierina, pēc nedēļas atkārtojiet divu nedēļu kursu pēc tādas pašas shēmas. Ja gribat atrast jaunu darbu, izpildiet vienu nedēļu 2 reizes dienā jums ērtā laikā 4-5 minūtes, un visu laiku nepārtrauciet darba meklējumus. Ja jums nepieciešams labi izpildīt kādu darbu, bet jūtat spēku izsīkumu, pildiet mudru 10-15 minūtes tieši pirms darba sākuma.

MUDRAS APRAKSTS

 1. Nolikt plaukstas paralēli vienu pret otru saules pinuma līmenī, pirksti izstiepti uz priekšu. Attālums starp plaukstām – 2-3 centimetri.
 2. Sakrustojiet abu roku pirkstus tā, lai visu pirkstu gali, izņemot īkšķus, būtu plaukstas iekšpusē. Sievietēm kreisās rokas īkšķis krusto pa augšu labās rokas īkšķi, vīriešiem – otrādi – labās rokas īkšķis pa virsu.
 3. Nemainot pārējo pirkstu stāvokli, atbrīvot abus vidējos pirkstus un izstieptus pacelt uz augšu, savienojot ar spilventiņiem.
 4. Aizvērt acis, elpot dziļi un vienmērīgi, taisot pauzi starp ieelpu un izelpu 1-2 sekundes.
 5. Koncentrēties uz zonu virs nabas. Iedomāties, ka tur atrodas spēcīgs enerģijas avots, kuru, pēc vēlēšanās, var viegli virzīt uz āru, uz ārpasauli, spēcīgas, mērķtiecīgas plūsmas veidā.
 6. Noformulēt nodomu gūt panākumus darbā.
 7. Palikt šajā stāvoklī dažas minūtes (skat.4).
4

4

About SANDRA BALODE

bioenerģētiķe. jogas pasniedzēja. publiciste. E-pasts: sabalo@inbox.lv Tālrunis +371 25917215
Šis ieraksts tika publicēts Mudras ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s